همکاری شرکت های HP و Sandisk در پیشبرد فناوری حافظه و فلش مموری


توافق نامه بلندمدت به منظور نوآوری در محصولات ذخیره سازی حافظه

شرکت HP امروز اعلام کرد که یک همکاری طولانی مدت برای همکاری در زمینه فناوری جدید در رده حافظه ذخیره سازی کلاس (SCM) خواهد بود. این مشارکت در کنار تکنولوژی و تخصص Memristor HP و فناوری Memory ReRAM غیرمستقیم SanDisk و تخصص طراحی و طراحی برای ایجاد راه حل های گسترده ای در زمینه سازمانی برای محاسبات مبتنی بر حافظه خواهد بود. این دو شرکت همچنین در بهبود راهکارهای مرکز داده با درایوهای حالت جامد (SSDs) همکاری خواهند داشت.

مدیرعامل این شرکت همچنین گفت: "ما بسیار هیجان زده هستیم تا روابط ما با HP را تقویت کنیم و با استفاده از مجموعه کاملی از محصولات شرکت SAS، SATA و PCIe و راه حل های سیستم عامل پیشرفته، پیشنهادات رهبری خود را ارتقاء دهیم." سیوا سیارام، معاون اجرایی، فناوری حافظه گفت : سن دیسک انتظار میرود که مشارکترا برای همکاری در راه حلهای جدید فناوری SCM، محاسبات را در سالهای پیش رو تغییر دهد. "

انتظار می رود که این تکنولوژی تا 1000 برابر سریعتر باشد و تا 1000 برابر استقامت بیشتری ارائه دهد. انتظار میرود که هزینه های بالای آن، قدرت، تراکم و بهبود پایداری بیش از فن آوری های DRAM نیز ارائه شود. تکنولوژی SCM و ویژگی های آن در نظر گرفته شده است تا سیستم ها بتوانند ده ها ترابایت (TB) SCM در هر گره سرور را برای برنامه های کاربردی مانند پایگاه داده های حافظه، تجزیه و تحلیل داده ها در زمان واقعی، محاسبات تراکنش و کارآیی بالا بکار گیرند.

ارسال کننده : shirazhp
تعداد بازدید : 2046
تاریخ انتشار : 1396/12/12
منبع : shirazhp.com