بازی جدید آخرین روز روی زمین Last Day on Earth


App for IOS Name:Last Day on Earth Category:Games Version:1.7.2 Size:253.8MB Price:Free

App for IOS

Name:Last Day on Earth
Category:Games
Version:1.7.2
Size:253.8MB
Price:Free

Information
 بازی Last Day on Earth: Survival یک بازی محبوب و سرگرم کننده است که در استودیوی Kefir طراحی شده است. بازی بصورت رایگان در استور های اپل و اندروید عرضه شده است.

✅شما در این بای به سال ۲۰۲۷ میروید که مردم توسط ویروسی مرده اند و بسیاری هم به مردگان متحرک تبدیل شده و مردم بسیار کمی هم توانسته اند زنده بمانند. گروهی از بازماندگان را کنترل کنید و محل زندگی و زیستگاه خود را گسترش دهید و آن ها را مستحکم نمایید! با دوستان خود یک گروه بسازید و تلاش کنید زنده بمانید! هنگامی که پایگاه خود را ساختید آزادی مطلق را تجربه کنید!

📌شما در برابر زامبی ها و بازیکنان دیگری که می خواهند منابع شما را به سرقت ببرند تنها هستید. بر این جهان آخرالزمانی بی رحم تسلط پیدا کنید و آن را کنترل کنید. در این راه یا شکار کنید یا شکار شوید. شما می توانید چیزهای فراوانی را برای ساخت وسیله نقلیه شخصی خود پیدا کنید و از میان دسته های مردگان متحرک و مناظر آخرالزمانی عبور کنید.

📍این بازی یک ویژگی بسیار سخت و مهمی دارد این است که شما باید بسیار مراقب شخصیت اصلی بازی باشید زیرا زمانی که شخصیت اصلی بمیرد بازی به طورکلی ریست خواهد شد و بازی از اول شروع می شود!!

🔰ویژگی های بازی Last Day on Earth: Survival:

🔹گرافیک با کیفیت بالا
🔸وجود سازه های مختلف
🔹انبوهی از زامبی های تشنه به خون
🔸ساخت لوازم مختلف
🔹پیدا کردن مکان های مخفی با تجهیزات
🔸ساخت پایگاه خود و حمله به بازیکنان دیگر برای کسب غنائم آنها
🔹امکان بازی با دوستان و بازیکنان سراسر جهان
ارسال کننده : shirazhp
تعداد بازدید : 2031
تاریخ انتشار : 1396/11/27
منبع : www.shirazhp.com